Gejonáda

Autor: Jozef Kamenský | 31.7.2016 o 18:29 | Karma článku: 0,00 | Prečítané:  188x

Často sú naše motívy konania len sofistikovanou verziou psích kúskov,  ktorý chce žrať. Pes muzikant, pes vojak, pes Dalajláma ....

Súcit je krásna vec, ale sympatizovať so stimulovaním erotogénnych a vylučovacích zón je predsa len ľahšie u sexmaniaka. A čo iné by sme čakali v spoločnosti, ktorá smeruje k typu "prasce v chlieve"? Obeta je pre úchylov, cnosti sú že vraj slovník vymetačov diabla ....

 

Samozrejme, že homosexuáli za to nemôžu, samozrejme že je treba im dať pokoj, ale tiež je potrebné poukázať na každého chrena, na každú straku zhavranelú, na každého nenažranca perúceho svoju špinu v Bielom potoku a každého kariéristu, ktorý skrýva svoje skutočné úmysly za sedemramenný svietnik.

K čomu matrimónium niekomu kto ho nechce? Prečo chcú sobáš pre gayov len heteráci napojení na granty a dotácie a gejovia takmer nie? Prečo nikto nediskutuje o zákone, ktorý by umožnil dediť a  iné veci akémukoľvek páru? No lebo štvať a štiepať sa dá lepšie a krajšie ....

 

Želám si zjemnenie duší Slovákov, viac súcitu, viac duše a ducha, viac myslenia. To je ale nebezpečné pre spoločnosť, ktorá hrubé duše potrebuje. Človeka zameraného na telesné pôžitky dnešná postmoderna a korporatívny kapitalizmus potrebuje. Chcú vymiesť duchovno zo sveta rovnako ako to chcel Marx, pretože zmorálnením a zmravnením ľudí, by im poklesli tržby, poškodilo by im to biznis a následne aj moc svetovým elitám.

 

Nenávisť ku gejom na Slovensku je zámerne vymyslená a z časti vyprovokovaná, predtým totiž nič také neexistovalo. Túto  nenávisť cielene burcujú lídri LGBTI a gender hnutia. Samozrejme, že len sprostí na ich provokácie skočia, ale aj to málo dokážu mediálne využiť a tento naozaj malý počet naozaj hrubých ľudí prezentujú ako symbol celej slovenskej spoločnosti. A vôbec nevadí, že zakladateľmi gay hnutia na Slovensku sú transformovaní komunisti z SDĽ a neomarxisti, o tom nikto nediskutuje, naopak, pridávajú sa k nim pravicoví liberáli ako povedzme SaS. Pretože asi preferencie, aj keď raz je to hore, raz dole ...

 

Som za zjemnenie duší a za súcit, nie ale za tú komédiu, ktorá chce dobro dosiahnuť guľometnou paľbou oplzlosti a v zle skrývanej grimase  stredovekého inkvizítora preoblečeného za osvietenca, ktorý sa práve vrátil z dobýjania Bastilly, a ktorého jedinou pravdivou vetou v jeho prefajčenej papuli je, že "diabol si oblieka rúcho baránka." Lebo tak je.

Možno človek by sa kdesi v ústave stretol  s psychotikmi rôznych paranoidno-kompulzívnych neuróz, ktorí v kŕčoch budú vykrikovať v pózach totalitných maniakoch na tribúnach o žeravých tyčiach, ktoré že vraj so stredovekou radosťou chce ktosi kamsi strkať, o sťahovaniach z kože a iných radostiach zlého stredoveku, kedy sa ľudia už rodili s reťazami na rukách a kedy kňazi vo svätej ostii podávali kúsky tiel svojich farníkov a gayov si dali  v aspiku v odpustové slávnosti.
Ale dnes? Dnes je gay pridanou hodnou k remeslu a exotika je in, viď islam .... Aj keď visieť na žeriave v niekoľkometrovej výške za krk nie je moc pohodlné.

Hulváti, s nízkym IQ  a EQ nie sú problém a tí sú všade, Gaussova krivka nepustí. Problémom sú iteligentní ľudia, ktorí sa zahľadeli do svojho ega, do svojich nerestí, ktorí sa zahľadeli do mamonu, ktorých chytili ideológie a obchodné reťazce ... Tí všetci, ktorí majú šancu byť aj iní.

Pracujme na zmorálnení a zmravnení spoločnosti, dajme znova vážnosť pojmom kultúra a patriotizmus,  a len takto pomôžeme gejom, inej cesty niet.


 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Minúta po minúte: Pilotné testovanie prekonalo očakávania, hovorí Matovič

Denný počet nových nakazených prekonal hranicu tritisíc.

Arcu žaluje už vyše 1200 veriteľov, vymáhajú milióny eur

Na súde sa množia žaloby a skupina stále nezverejnila účtovné výkazy.


Už ste čítali?